• +90 507 434 54 67
SEFA NAKLİYAT - HAKKIMIZDA

SEFA NAKLİYAT - HAKKIMIZDA

Konya evden eve nakliyat sektöründe geçmişiyle ilk sıralarda olan SEFA evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma şirketimiz 1997 yılında

Anadolunun Başkenti olan KONYA ilinde daima kalite anlayışla profesyonel taşıma personelleriyle kurulmuştur.

Merkez Şubesi Konya'da bulunan firmamız TÜRKİYE'nin 81 ilinde geniş araç filosu ve uzman kadroları ile kesintisiz,aktarmasız ve kusursuz hizmet vermektedir.

Sefa Ev taşıma firması olarak bulunduğumuz sektörünün her zaman parlayan yıldızı olmayı kendimize hedef seçmiş bulunmaktayız.

Gerek Şehir içi gerekse Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alan Sefa Konya evden eve taşımacılık müşterisi

her zaman tedirginliklerden uzak kaliteli bir hizmet alacağını bilir Ve ofis taşımacılığında konya sefa nakliyat tavsiyesi ile karşılaşır.

23 yıllık tecrübemizle Asansörlü nakliyat'ta Konyanın İlk Firması olmanın haklı gururu ile değişen arayüzümüz ve değişmeyen çalışma prensiplerimiz,uzman kadrolarımız ile sorunsuz taşıma adına bütün ilk'lere imza atarak sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık hizmetini

sefa nakliyat olarak hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık adına gereken bütün sorumlulukları alan Sefa nakliyat ailesi müşterisinin ne istediğini bilen,sorunlara çözüm üreten,avantaja çeviren anlayışıyla En iyi hizmeti olan expertiz hizmetini sağlamaktadır.


 

WhatsApp Destek