• +90 507 434 54 67

Konya Şehirler arası Nakliyat | Sefa Evden Eve Nakliyat

Konya şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda alacağınız hizmeti en üst seviyede verme gayreti içerisinde bulunan firmamız Konya şehirler arası nakliyat’ta daima sektörün yapı taşı halini almıştır.

Konya şehirler arası nakliyat firmaları içerinde geniş araç filosu ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız ile her zaman en iyiye.

Konya’dan Türkiye’nin 81’iline kesintisiz şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız Sefa evden eve nakliyat olarak 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Konya merkezli olan firmamız şehirler arası taşımacılıkta Türkiye geneli yaptığı nakliyatlar ile adından sıkça bahsetmiştir,şehirler arası nakliyatın zorlu bir süreç olduğunun bilincinde olan firmamız,bu zorlu süreçte daima kolaylaştırma yönlerini bularak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Konya’dan yapılan yada konya’ya gelecek her şehirler arası taşımalarda müşterilerine yeni fikirler veren firmamız sadece Evden eve nakliyat alanında hizmet veren kapalı araçları bünyesinde bulunduran şehirler arası evden eve nakliyat için gerekli bütün sorumlulukları almış,müşterisinin ne istediğini bilen ve tüm sorulara anlaşılır cevaplar verme özelliğini taşır.

Yaptığımız her şehirler arası taşımacılık faaliyeti kapalı araçlarımız,deneyimli ve uzman personelimiz,zengin ekipmanlar ile  yapılmaktadır.

Konya Şehirler arası nakliyat yaptırırken dikkat edilmesi  gereken hususlar…

1.Şehirler Arası Nakliyat Yapacak Firmanın Yetki Belgesi Var mı ?

2.Eşyaların Yüklemesi Yapılacak Araç Kapalı Kasa ve Evden Eve Nakliyat Ekipmanlı mı ?

3.Eşyalar Şehirler arası nakliyat yolculuğunda sigorta ve kasko dahilinde mi ?

4.Şehirler arası nakliyat sözleşmesi mevcut mu ?

Konyadan İstanbula evden eve nakliyat firmaları aramanızda karşılaşacağınız firmamız Sefa evden eve nakliyat olarak her haftanın belirli günlerinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasına sürekli olarak nakliyat yapmaktayız.

İstanbul  sokaklarının yoğun trafik sorununu bilen bir anlayışla eşyalarınızın gerek küçük gerekse büyük araçlarımızla sıkıntıdan uzak bir şekilde transferini gerçekleştiriyoruz.

Konya’dan istanbula ev taşıma fiyatı ne kadar ?

Konya ev taşıma firmaları içerinde en uygun rakamlarla en kaliteli şekilde eşyalarınızı Konyadan istanbula taşırken önemli olan İstanbul’un hangi yakasına taşınacağınız ve istanbulda kaçıncı kat olacağıdır.

Konyadan istanbula gidiş istikametinde eğer Avrupa yakasında bir ev tercihi yaptıysanız,konyadan eşyalarınız taşınırken +300 tl masraf firmalar tarafından eklenir.

Bunun nedeni ise Evden eve nakliyat araçlarının Avrupa yakasına gidiş dönüş istikametinde YAVUZ SULTAN SELİM Köprüsü yani 3.köprüyü kullanmasından kaynaklanmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasına Konyadan eşyanız taşınacaksa firmamız sizlere en uygun rakamları verecektir.

Şehirler arası nakliyat tercihlerinizde parsiyel olarak eşyalarını taşıtmayı düşünürseniz mevcut olarak sizlere teklif edilen fiyat yarı yarıya düşecektir.

İstanbulda mevcut olan binalar ve cadde trafiği müsait olmaması sebebiyle araç üstü asansörlerin çalışma alanı çok kısıtlıdır. Konyadan istanbula yada istanbuldan konyaya taşınırken ekiplerimiz kamyonun bina kapısına tam yanaşmama ihtimaline karşı eleman sayısı standartların üzerinde olacak şekilde çalışırlar ve küçük çekmeli araçlarınıda ekipman sandığına eklerler.

Mevcut olan en kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilirken her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

1+1 yada 2+1 ev eşyaları genelde şehirler arası nakliyat yapılırken parsiyel olarak görülür.

Araçlarımız evden eve nakliyat ekipmanlı olması sebebiyle ve işimiz sadece evden eve nakliyat olduğu için Türkiye’nin neresinden olursa olsun konyaya Taşınmayı düşündüğünüzde kesinlikle firmamızla irtibata geçerek en uygun fiyatları alacağınızdan emin olun.

Aynı araçta en fazla 2 ayrı ev eşyası şehirler arası nakliyatı olur,ve eşyalarınızdan kesinlikle bir vida dahi diğer eşya ile karışmaz ve sizin bütçeniz özel taşımaya göre daha az yorulur.

Konya merkezli olan firmamız şehirler arası nakliyat’ta 20 yılı aşkın tecrübesiyle sizlere ilk günkü heyecanıyla hizmet vermektedir.

WhatsApp Destek