• +90 507 434 54 67

Konya Evden Eve Taşımacılık | Sefa Nakliyat

Konya'da evden eve nakliyatın öncü firmalarından olan şirketimiz çeşitli ebatlarda olan araçları ile şehir içi ev taşımacılığında aranılan firma özelliğini korumaktadır.

Sorunsuz taşımacılık için gereken bütün sorumlulukların altına imza atan firmamız,Sefa nakliyat ailesi olarak her zaman en kaliteli hizmeti,En uygun rakamlarla vermek hedeflenerek,müşterilerimizin cebini korumaktayız.

Şehir içi eşya taşımacılığı yaptıran müşterilerimiz Sefa evden eve nakliyatı seçerek daima +1 öndeler.

Konya evden eve nakliyat şirketleri arasında sözleşmeli ve sigortalı evden eve taşımacılık ayrıcalığı sunarak,yaptığımız işin kaliteli olacağını göstermekteyiz,Şehir içi evden eve taşımacılık firmaları arasında,ücretsiz expertiz hizmeti ile taşınmanın öncesinde plan oluşturmaktayız.

Ücretsiz expertiz hizmeti sağladığımız,Konya evden eve nakliyat müşterimiz ile istişare yaparak taşınma tarihinde yaşanabilecek olumsuzlukları minumum seyiyeye indirmekteyiz.

Ücretsiz expertiz hizmetinin amacı;Taşınacak eşyaları önceden görüp analizini yaparak,kullanılacak ekipman,araç,ekip kadrosunu tanımlamaktır.

Konya evden eve nakliyat şirketleri arasında expertiz sayısı En fazla olan firmamız size ve eşyalarına maximum değer vermektedir.

Şehir içi ev taşıma firmaları arasında,Asansörlü nakliyat'ınuygulanamadığı yerlerde profesyonel çalışma arkadaşlarımızla elde taşıma yapmaktayız.

Asansörlü nakliyat müşterilerimiz değer verdiği eşyalarını korurken,hızlı hizmet ayrıcalığı ile en değerli olan zamandan tasarruf etmesini sağlar.

WhatsApp Destek