• +90 507 434 54 67

Konya Eşya Depolama -Sefa- Kiralık Depo

Konya Eşya Depolama

Kiralık depo sektörüne 2010 yılında giren sefa nakliyat sektörümüzün her ihtiyacına cevap verme ihtiyacı hissetmiştir,tayini çıkan,evini tadilat ettiren, her müşterimiz konyada güvenilir olarak haşerat kontrollü sözleşmeli, bir depo ihtiyacında sefa nakliyat olarak müşterilerimizin daima yanındayız.

Konya Evden Eve Nakliyat şirketi olan Sefa Evden Eve Taşımacılık firmamız,2010 yılında sektörde yaşanan arz,talep yoğunluğu ile Konya Eşya Depolama hizmetini faaliyete geçirmiştir.

Kiralık Eşya Deposu aramalarında müşterilerine sunduğu rekabetsiz hizmet anlayışı ve güvenilir kalitesi ile Parsiyel Kiralamalarda Konya’nın En büyük Eşya Depolama alanına sahip olan firmamız Sefa Evden Eve Nakliyat olarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sigortalı,sözleşmeli Eşya Depolama hizmetiyle  daima kalite,daima güven ilkesiyle hizmet vermektedir.

Mevcut olduğu konumu koruyan firmamız Sefa Evden Eve Nakliyat olarak Konya Eşya Depolama firmaları arasında En Kaliteli hizmeti,en uygun fiyatlarla vermektedir.

 

EŞYA DEPOLAMA NASIL YAPILIR ?

Eşya Depolaması için firmamıza ulaşan,Sefa Asansörlü Nakliyat müşterisi  Depolama tarihi planı yapıldıktan sonra  ücretsiz expertiz hizmeti verilmektedir.

Expertiz hizmeti yapılan Ev eşyaları Taşıma gününde Eşya Deposunda kalacak şekilde balonlu naylon,streç film,grafiti kağıt  ile izole edilerek  Paketleme işlemi sağlanır.

Paketleme işleminin ardından eşyalar,Sözleşme açıklamalarına eklenerek,Asansörlü taşımacılık yada elde Taşıma sistemi ile kapalı araçlara yüklenir.

Kapalı Evden eve nakliyat aracımza yüklenen eşyalırınız,Depomuzda kiralananan yere yerleştirilir,siz teslim alana kadar orada kalacaktır.

SÖZLEŞME ŞARTLARI NEDİR ?

SEFA NAKLİYAT

0507 434 54 67-0535 447 86 44

NİŞANTAŞ MAH.NALAN SK.ONUR SİT.10/B SELÇUKLU/KONYA

EŞYA DEPOLAMA SÖZLEŞMESİ

www.sefanakliyat.com


1- Bu sözleşme (....…/……./201….) tarihinde hazırlanmış olup ve taraflarca kontrol edilmiş eşya listesi aşağıda belirtilen adreste aylık ………………TL + %18 KDV her ay peşin ödeme kaydı ile (……./……./201….) tarihine kadar depolama hizmeti verilecektir.

2- Depolama yeri, rutubetsiz, haşarat kontrollüdür.

3- Depolama adresine bırakılan ev ofis eşyaları sahibinin haberi olmadan kullanılamaz,ikinci bir şahısa teslim edilemez,teslim alınma durumunda ıslak imzalı sözleşme talep edilir.

4- a- Depolanacak eşyalar (istenirse)marangoz eşliğinde de-monte edilir, Balonlu naylon ile iyice sarılarak izole edilecek izole edilemeyenler ise karton kutu, battaniye ve vb. hasarsız bir şekilde muhafaza edilecek şekilde sarılır..

b- Depolanacak eşyalar içerisine değerli ziynet(para,altın)vb.eşyalar konulmayacaktır.

c-Konulması durumunda herhangi itilaf durumunda firmamız meshul değildir.

d- Askılı kıyafetler (istenirse) askılı karton dolaplara yerleştirilip toz almayacak şekilde izole edilir.

5- Kiraya başlangıcı eşyanın depoya girdiği birinci günü takiben ikinci gün başlar. ve Her ay 30 gün sayılarak peşin olarak PTT Havale Banka hesabına veya elden makbuz karşılığı ödenecektir.

6- Depolama Süresi ve Tarihi: (…..../…..../201….)Tarihinden (…..../…..../201….) Tarihine kadar SİGORTALI olarak muhafaza altındadır.

7- Süre sonun da istenilirse karşılıklı mutabakatla Depolama süresi uzatılabilir.

8- Üç ay üst üste ödenmeyen depo kira bedeli ihlali yapılan sözleşme tüm şartların tek taraflı ihtar edilmeden iptal eder ve sözleşme şartları ortadan kalkar.

9- İş bu sözleşme 9 madde,2 nüsha’dan oluşup taraflar arasında okunup imzalanmıştır.

DEPOLAMA İŞLEMİ BİTENE KADAR SAKLANACAKTIR.

 

Depolanacak Eşya Listesi:

BEYAZ EŞYALAR…………………………………………………………………………

SALON TAKIMI……………………………………………………………………………

OTURMA ODASI…………………………………………………………………………..

ÇOCUK ODASI…………………………………………………………………………….

YATAK ODASI……………………………………………………………………………..

KOLİ,HURÇ,HALI…………………………………………………………………………

 

MÜŞTERİ TEL:..............................................           

 

TCK:…………………………………

 

Eşya Sahibi Adı Soyadı:                                                  Taşıma Firması:

                         

 

 

Söşleşme şartları okunup,imzalanmasının ardından müşterilerimiz artık Sefa evden eve nakliyat,müşterisi olmuş,Konya eşya depolama hizmetini alıyor olmaktadır. 
WhatsApp Destek