• +90 507 434 54 67

Konya asansör kiralama -Sefa- Kiralık asansör

Konya’da Asansör kiralamanın temel yapı taşı haline gelen firmamız,Sefa evden eve nakliyat olarak,en hızlı Kiralık asansör altyapımızla 1.kattan 25.kata kadar Asansör Kiralama hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Kiralık asansör ihtiyacı duyan müşterilerimiz firmamızla irtibat kurması halinde çok kısa zaman içerisinde kiralık asansör hizmetini alacağının garantisini vermekteyiz.

Konya’da kiralık asansör,ihtiyacı duyan müşterilerimiz inşaat firmaları,mobilya firmaları,beyaz eşya bayileri ve kendi eşyalarını taşıyan müşterilerimizdir.

2008 yılında Konya’ya ilk defa Asansörlü aracını getiren firmamız,ilk etapta 11 kata kadar kurabilen 37m tam bağımsız,Mobil asansör getirerek her zaman olduğu gibi yeniliklerin lideri olmuştur.

Mobil asansör kiralayarak zaman ve taşınan malın değerini koruyan müşterilerimizin kısa zamanda büyük beğenisi alan Evden eve nakliyat firmamız Sefa nakliyat olarak,Kiralık asansör hizmeti adına Konya’nın en büyük Asansör kiralama hizmetini  vermekteyiz.

25m olan Asansörümüz ile 7.kata kadar ulaşılması zor alanlarda bina boşluklarında ve garaj kapısı bulunan,tavan yüksekliği düşük olan yerlere,Kiralık asansör hizmeti vererek  En temiz,hızlı taşımayı sağlamıştır.

37m olan Asansörümüz ile 11.kata kadar olan taşımalarda  yükseklere taşınma proplemlerini 2012 yılına kadar ortadan kaldıran firmamız yüksek katlı binalarda oturan,bu binaların inşaatlarını yapan toplumun her kesiminden olan müşterilerine,Kiralık asansör hizmetini vermiştir.

45m olan kısa kule özelliği ile tanınan Kiralık asansörü 2012 yılında bünyesine dahil eden şirketimiz,Konya’da gene bir ilk’e imza atarak 15.kata ulaşma problemini ortadan kaldırmıştır.

İnşaatlara ve mobilya mağazalarından ürün alan müşterilerin değer verdiği eşyaları,aynı hassasiyeti vererek taşıyan Asansörleri ile tanınan Sefa evden eve nakliyat firmamız taşımacılık adına Konya’da gereken bütün sorumluluğu almış ve altına imzasını atmıştır.

2017 yılında Konya’ya TÜRKİYE’de sayılı olan DÜNYA’nın En büyük 72m olan,Kiralık asansörünü getirerek   Asansör kiralama müşterilerine sunmuştur. 25.kata kadar ulaşabilen Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini sunan firmamız aynı zamanda kendi taşımasını kendisi yapacak müşterilerimize de aynı imkanı ve ekipmanı sağlamaktadır.

TÜRKİYE’nin sayılı firmalarından olan,Sefa evden eve nakliyat  olarak yaptığımız bütün taşıma ve çalışmalarda Başarının anahtarı olarak Kalite ve disiplini görmekteyiz.

Profesyonel ve deneyimli oparatörlerimiz ile yanlış yapılma olasılığını minumuma indirmiş,Kiralık asansör araçlarımıza aldığımız kalite belgelerimizle ayrıcalıklı Asansör kiralama hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

Asansör kiralamak her ne kadar basit bir işlem olarak görülsede aslında bünyesinde büyük sorumluluklar barındıran ve Kiralık asansör hizmetini veren oparatör,şirket tarafından verelicek tavizler neticesinde ortaya çıkacak olumsuzlulukların zararını,Konya kiralık asansör hizmetini alan müşteride çekecektir.

Konya asansör kiralama sektöründe yaşanan talihsiz kazaları gören firmamız,Konya evden eve nakliyat olarak bu olayları ders niteliği taşıdığı gerekçesiyle örnek almış bulunmaktayız.

Uygun olmayan hava şartlarında,Asansör kiralamak çok tehlikeli ve sonuçları ağır olacak bir işlemken,deneyimsiz personel ile Kiralık asansör hizmeti veren firma ise büyük bir yanlış içerinde olduğu zamanlarda müşterilerimiz,Konya'da kiralık eşya asansörü ihtiyaçlarında sefa nakliyat'a ulaşarak,Eşya taşıma asansörü hizmetini kaliteli araçlarla almalıdır.

Konya evden eve nakliyat şirketleri arasında,kurulduğu günden itibaren aynı disiplin ile çalışan firmamız Sefa evden eve nakliyat,müşterilerimiz eşya ve işine saygı duyuyor,kazasız bir İnşaatlara kiralık asansör hizmeti veriyoruz.