• +90 507 434 54 67

Asansörlü Nakliyat | Sefa Evden Eve Taşımacılık

Konya evden eve nakliyat,sektörünün temelinde bulunan firmamız Sefa evden eve nakliyat olarak,Asansörlü taşıma ve nakliyat hizmetiyle 2007 yılında tanışan ülkemizde 2007 yılının haziran ayında Konya’mıza getirerek Konya’da Asansörlü nakliyat hizmetini  veren ilk firma olma özelliğini taşımaktayız.

Konya evden eve taşımacılık alanında sektöre yapılan her yeniliğin altına imzasını atan ‘SEFA’ nakliyat ailesi olarak her zaman yenilik,her zaman kalite anlayışımızla vizyon çizgimizin dışarısına çıkmadan,En iyi  evden eve nakliyat hizmetini  KONYA’da 1997 yılından bu güne kadar sürdürmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat,sadece göründüğü gibi eşyaları kamyona yükleyip transferi sağlamak değildir.

Yaptığımız taşımacılık hizmetinin sorumluluklarını alarak yaptığımız her,Evden eve nakliyat’ta  kalite değişmez prensibimiz esas alınarak,müşterilerimizin isteğine göre en uygun evden eve Taşımacılık hizmetini vermekteyiz.

Asansörlü evden eve taşımacılığın,avantajları,dezavantajlarından   yüksek olması sebebi ile ülkemizde ve Konya’mızda çok sık kullanılmaktadır.

İlk asansörlü nakliyat aracını KONYA’ya getiren firmamız Sefa evden eve nakliyat,yoğun talep karşısında daha yüksek metrajlı ve daha modern,25 metre;7 kata kadar rahat kurulum yapan,girilmesi zor,dar alanlarda yüksek performans gösteren Asansörlü taşımacılık araçlarından,72 metre;25 kata kadar nakliyat hizmetini,yüksek olan binalara bağlı kalmadan tam bağımsız aracını Konya’ya getirerek  TÜRKİYE’de sayılı KONYA’da tek Asansörlü nakliyat hizmetini vermektedir.

Asansörlü nakliyat yapılması hem müşteri tarafından hemde firmamız tarafından en Kaliteli taşımacılık olarak görülmektedir.

Şehir içi evden eve nakliyat taşıması yapılmadan önce expertiz tarafından  belirlenen balkon yada oda camı sökülerek,asansörlü araç kurulma işlemi tamamlanılır,Asansörlü nakliyat aracının kurulum yapılacağı bölgenin en az 20 metre çevresine,taşınma günü öncesinde araç park ettirilmemesi,Asansörlü nakliyatın hızlanması adına yararlı olacaktır.

Paketleme işlemi tamamlanan eşyalar bina merdiven ve asansörü kullanılmadan dış cephe asansörlerimizle zararsız ve hassas şekilde asansörlü nakliyat araçları ile kamyona yüklenir,Asansörlü aracın durdurabileceği yeri mevcut olmayan(kör cephe)binalarda ise elden kurmalı portatif asansörler ile taşıma işlemi sağlanmaktadır.

Asansörlü nakliyatın En iyi avantajlarından biri olarak görülen temiz taşımacılık ile müşterilerimiz zaman ve parasını korurken,değer verdiği eşyaları da aynı temizliği korunarak diğer eve nakliyesi gerçekleşir.

Asansörlü nakliyat adına ilklerin altına imza atan firmamız Sefa evden eve asansörlü nakliyat,kurulumu sağlana bilecek 1.kata bile asansör kurmaktadır.

Konya merkez ve tüm ilçerine hizmet veren Sefa evden eve asansörlü nakliyat şirketi olarak tüm müşterilerimize ve ev taşıması araştırması içerisinde olan müşterilerimize asansörlü nakliyat’ın yararları hakkında bilgi vermekteyiz.

ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK’TA ASANSÖR VAR MI ?

  • TÜRKİYE’nin 75 ilinde Asansörlü nakliyat araçları mevcuttur.
  • Asansörlü nakliyat araçlarının mevcut olmadığı illere portatif Asansör  göndererek aynı disiplin ile çalışmaktayız.
  • Asansör araçlarının mevcut olduğu illerde kiralama işlemi gerçekleştirerek zaman ve araçta kapladığı yerden tasarruf etmekteyiz.

Şehir dışında olacak taşınmalar için anlaşmalı çalıştığımız asansör kiralama firmalarımız,nakliyat araçlarımız eşyaların indireceği adrese varmadan kurulumu sağlamaktadır.

Kurulumu gerçekleşecek binalarda kör cephe olayı belirlenir ve portatif asansör kurulmadığı anlaşırsa eleman takviyesi ile eşyalarınız hassas bir şekilde taşınır.

Şehirler arası nakliyat işlemi için firmamıza başvuran müşterilerimiz En kısa zamanda expertiz hizmetini alarak taşınma öncesinde neler yapması gerektiği hakkında bilgileri experimizden alır.

Asansörlü nakliyat gerçekleşeği gün seçimi hava şartları göz önünde bulundurularak seçilmelidir,aksi taktirde yağmur ve rüzgar olması durumunda taşıma işlemi gecikecek ve aksayacaktır.

Konya asansörlü nakliyat,yağmurlu ve rüzgarlı havalarda yapılmamalıdır.

Aşağıya inen yada yukarıya çıkan eşyalarınız yağmur suyunu direk alacağı için ıslanır ve kullanılamayacak duruma bile gelebilir.

Rüzgar şiddeti 10km/hızı bulduğu günlerde,Asansörlü nakliyat hizmeti gerçekleşiyor ise bile durdurulmalı,ivedilik ile son verilmelidir.

Rüzgar şiddeti yüksek olduğu günlerde taşıma işlemini bina içerisinden veren firmamız Can ve mal güvenliğini en üst seviyede tutarak size ve eşyalarınıza verdiği değeri bir kez daha ortaya koymuştur.WhatsApp Destek